shutterstock_153165995.jpg
bg__02.jpg
nasz_zespol_main.jpg
shutterstock_153165995.jpg

GABINETY stomatologicznE


ul. Jasnogórska 38, Częstochowa
kom: (+48) 604 567 589
tel: (34) 366 47 64

Umów wizytę

SCROLL DOWN

GABINETY stomatologicznE


ul. Jasnogórska 38, Częstochowa
kom: (+48) 604 567 589
tel: (34) 366 47 64

Umów wizytę


Miejsce z dusza.jpg

leczymy z uśmiechem... przywracamy uśmiech

Ponad 20 lat temu, kiedy rozpoczynała się nasza przygoda ze stomatologią marzyliśmy aby praca dawała nam i pacjentom radość. 

Dzisiaj w naszym gabinecie pragniemy dzielić się pasją i zapewnić naszym pacjentom komfort i opiekę na najwyższym poziomie. W tym celu staramy się ciągle podnosić kwalifikacje i unowocześniać gabinet, a naszym mottem jest: "Leczymy z uśmiechem... przywracamy uśmiech".


PRZYJAZNE wnętrze

Specjalnie dobrany wystrój klimatyzowanych pomieszczeń tworzy kameralną, niemal domową atmosferę.


dogodna lokalizacja

Niezależnie od tego jaki środek transportu wybierzesz, dostaniesz się do nas bez problemu – jesteśmy w ścisłym centrum. Zaparkować możesz przy ulicy lub na strzeżonym parkingu naprzeciwko wejścia.


DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Jesteśmy zlokalizowani na parterze i w pełni dostosowani do przyjmowania Pacjentów niepełnosprawnych.


bg__02.jpg

Co nas wyróżnia


Profilaktyka i leczenie stomatologiczne
dla każdej grupy wiekowej Pacjentów

Co nas wyróżnia


Profilaktyka i leczenie stomatologiczne
dla każdej grupy wiekowej Pacjentów

leczenie
BEZ STRESU

Wizyta w gabinecie stomatologicznym dla wielu osób, w każdym wieku, wiąże się z ogromnym stresem lub wstydem.

Nasza Przychodnia jest – i zawsze była – miejscem przyjaznym Pacjentom. Wielu spośród nich znamy od lat, a nawet pokoleń. Nie jesteśmy wielkim centrum medycznym, stawiamy na dobrą, kameralną atmosferę
i bliski kontakt Pacjenta z personelem.

Oprócz dwóch przestronnych gabinetów, znajdziesz u nas także oddzielny pokój, w którym spokojnie ustalisz z lekarzem plan leczenia lub porozmawiasz z higienistką o tym, jak ważna jest profilaktyka (odpowiednie czyszczenie i nitkowanie zębów, skalingi, usuwanie nadwrażliwości czy fluoryzacja).


DOPASOWANI
DO CIEBIE

Dbamy o to, by po wizycie u nas zmieniło się stereotypowe postrzeganie dentysty.

Obawiasz się, że zaplanowane leczenie przerośnie Twoje możliwości finansowe? Pomyśleliśmy o tym! Wspólnie z lekarzem prowadzącym ustalisz plan leczenia dopasowany do Twojej aktualnej sytuacji.

Boisz się bólu i to powstrzymuje Cię przed wizytą u dentysty? Odpowiednie podejście lekarza i precyzyjnie podane znieczulenie pozwoli Ci przełamać tę barierę.


PODEJŚCIE
DO DZIECI

Od tego, jak wygląda pierwsza wizyta Twojego dziecka w gabinecie zależy, czy na kolejne będzie chciało przychodzić z przyjemnością.

Nasz personel ma odpowiednie podejście do dzieci – dzięki niemu Mali Pacjenci sami chcą do nas wracać na kolejne wizyty i dopytują o ich terminy!

Wizyty adaptacyjne – to połowa sukcesu. Podczas takiej wizyty dziecko "poznaje" narzędzia pracy doktora: szczoteczkę Maję, wiertełko Gucio oraz kolorowe plombki, pięknie dekorujące mleczaki Małych Pacjentów!


nasz_zespol_main.jpg

Nasz Zespół


"Leczyć bezpiecznie, szybko, przyjemnie"
/Asklepiades/

Nasz Zespół


"Leczyć bezpiecznie, szybko, przyjemnie"
/Asklepiades/

MICHAŁ MAK

LEKARZ STOMATOLOG

Absolwent Wrocławskiej Akademii Medycznej, uczestnik licznych szkoleń chirurgicznych, endodontycznych oraz implantologicznych. 
Implantologia jest jego zawodową pasją. Zdobywał doświadczenie w Wielkiej Brytanii. W gronie jego pacjentów jest także duża grupa Małych Pacjentów, których zaufanie najtrudniej pozyskać.


AGNIESZKA KANIOWSKA

ASYSTENTKA Stomatologiczna, HIGIENISTKA

W zawodzie asystentki od 2007 roku. W 2009 roku uzyskała dyplom higienistki stomatologicznej, a w 2014 roku wzmocniła skład zespołu Przychodni. Zawsze profesjonalna i oddana Pacjentom – dba o kondycję i estetykę ich uśmiechówpoprzez profesjonalne instruktaże z zakresu higienizacji zębów.


AGNIESZKA MAK

LEKARZ STOMATOLOG

Absolwentka Wrocławskiej Akademii Medycznej, w zawodzie stomatologa od 15 lat. Doświadczenie zdobywała w wielu ośrodkach w kraju i za granicą (Wielka Brytania). Uczestniczka licznych kursów oraz szkoleń w których ciągle doskonali swoje umiejętności i podnosi kwalifikacje. Uwielbia pracę z pacjentami, a jej pasja to protetyka, oraz szeroko pojęta sztuka.